Наші люди
пн, лип 8, 2019 1:54 дня

Cпівробітниця Egis виграла дев'ять медалей з легкої атлетики на 40-х Всесвітніх Іграх Медицини та Здоров'я

Старший медичний представник відділу продажів Egis Pharmaceutical PLC з успіхом взяла участь у Medigames. Здобувши дві золоті, чотири срібні та три бронзові медалі, фармацевт Юдіт Карагіч зробила свій внесок у 3-тє місце, яке Угорщина посіла у медальному заліку. Це досягнення зміцнює репутацію Egis на міжнародній арені.
Наші люди

Автор:
Автор:

Всесвітні Ігри Медицини та Здоров'я - найвідоміша спортивна подія у галузі охорони здоров'я, відкрита для робітників медичної галузі та охорони здоров’я. Фармацевт Юдіт Карагіч вже є постійною учасницею ігор за підтримки Egis.

Цього року вона повернулася з Будви, Чорногорія, де проходили змагання з 22 по 29 червня - із загальною кількістю дев'ять медалей у віковій групі 45-54 роки, включаючи дві золоті на 100 м та 400 м, чотири срібні, три бронзові та отримала четверте місце у крос-бігу.

WarningВаш веб-переглядач застарів. Будь ласка, використовуйте більш сучасний веб-переглядач! Chrome || Firefox